Kalastuspaun – landid,rullid,konksud | Tartu

Teie ostukorv on tühi

kalasootkogercopy_1

Koostis: peenestatud kuiva leiva- ja saiatooted, purustatud ja jahvatatud teravili ja teraviljasaadused, kanepi-, päevalilleseemned, looduslikud maitseained: küüslauk jne.

1.90 OSTA
kalasootlatikascopy_1

Koostis: peenestatud kuiva leiva- ja saiatooted, purustatud ja jahvatatud teravili ja teraviljasaadused, kanepi-, päevalilleseemned, looduslikud maitseained: vanilje, koriander, kakao.  

1.90 OSTA
universaalne_peibutusst_2013

Kaal: 1 kg Koostis: peenestatud kuiva leiva- ja saiatooted, purustatud ja jahvatatud teravili ja teraviljasaadused, kanepi-, päevalille- ja linaseemned, looduslikud maitseained: vanilje, koriander  

1.90 OSTA
lisand_kanepiseemnetega_2013

Kaal: 1 kg Lisandit kasutatakse peibutussööda toiteväärtuse parandamiseks. Väga tõhusa söödalisandina võib seda lisada kuni 15-20% 1 kg kohta. Enne kasutamist leotada seemneid kuni 12 tundi vees ja hautada väiksel kuumusel 15-20 minutit kuni seemnete pooldumise ja valgete nääpsude ilmumiseni. [...]

2.80 OSTA
lisand_jahvatatud_pevalilleseemnetega_20

Kaal: 1 kg Lisandit kasutatakse peibutussööda toiteväärtuse, lõhna ja maitseomaduste parandamiseks. Mahuprotsent 1 kg sööda kohta külmema vee korral kuni 5%, suvisel ajal 15-20%.  

2.00 OSTA
lisand_jahvatatud_kanepiseemnetega_2013

Kaal : 1 kg Lisandit kasutatakse peibutussööda toiteväärtuse ja lõhnaomaduste parandamiseks. Väga tõhusa söödalisandina võib seda lisada kuni 15-20% 1 kg kohta.

2.80 OSTA