Kalastuspaun – landid,rullid,konksud | Tartu

Teie ostukorv on tühi

Kohaletoimetamise hinnad 

- Tulen ise Kalastuspauna poodi järgi – 0 €

- Itella SmartPOST – 2,59 – 6,49 € ( sõltub tellitud kauba suurusest)

- Omniva pakiautomaat –  3,84 – 8,40 € ( sõltub tellitud kauba suurusest)

- Kohaletoomine (kauba toob kuller) - 10 

 

Kauba tellimine Kalastuspaun poodi

Kui lähed kaubale ise järgi Kalastuspaun poodi, siis kohaletoimetamise eest lisatasu maksma ei pea. Tellimuse vormistamisel on võimalik määrata, millisesse poodi seadmed tulevad ning saad teada, millal kaup kohale jõuab. E-pood kuvab Sulle vaid need poed, kus soovitud kaup on laos olemas.

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati

Post24 on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Post24 pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.

Loe lähemalt Omniva kohta siit

Kauba tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

SmartPosti pakiautomaat on „iseteeninduslik postkontor“. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja õhtul kaua avatud.

Loe lähemalt SmartPosti kohta siit

Kauba kohaletoomine kulleriga

Kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida kauba toomine sinu aadressist erinevale aadressile ehk saata ostetud toote näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Samuti palume valida kuupäeva ja kellaaja, millal soovid kauba kätte saada. Lisainfo lahtrisse võid panna kirja täpsustava info paki vastuvõtja kohta või teated võimalikest takistustest (maja fonolukk ei tööta, õues on kuri koer vms)

Kauba toimetavad sinuni kullerfirmad DPD, Eesti Post, Itella.

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 5342 9656 või pöördu Kalastuspauna poodi.